Izvedba na šolah se je začela

Na šolah so se začele aktivnosti priprave na raziskavo. Imenovani so šolski koordinatorji, ki skrbno pripravljajo anonimne sezname vseh učiteljev, da bomo lahko s pomočjo računalnika naključno določili vzorec 20, ki bodo sodelovali v raziskavi. Odgovorili bodo na spletna vprašanja o delu na šoli in svojih pogledih na različne izzive sodobnega izobraževanja.

Šolski koordinatorji so dobili gesla za dostop do strani, kjer objavljamo informacije in navodila: Za šole v raziskavi. Objavili smo Priročnik za šolske koordinatorje. Vljudno vabimo koordinatorje in ravnatelje, da se z njim seznanite, saj vsebuje tudi celovit pregled vseh pričakovanih dejanj koordinatorja v tej raziskavi.